Ile kosztuje catering dietetyczny

Chcesz lepiej zadbać o swoje zdrowie i ciało, ale nie masz czasu na zdrowe gotowanie? A może już jesteś na diecie, ale brakuje Ci pomysłów na nowe posiłki? Naprzeciw tym problemom wychodzi catering dietetyczny, który oferuje wiele różnych diet do wyboru i dowóz posiłków pod drzwi Twojego domu. Oczywiście nie za darmo. Ile kosztuje catering dietetyczny z dostawą do domu i czy to jest drogo?

Dieta pudełkowa z dostawą do domu

Współczesne czasy same dały przedsiębiorcom pomysł na biznes. Brak czasu, który dotyka zabieganych, zapracowanych ludzi sprawił, że zaczęli oni szukać rozwiązań w kwestii jedzenia. Samodzielne przygotowanie jedzenia zajmuje dużo czasu, ponieważ zalicza się do tego również czas spędzony na zakupach, w kolejkach i w korkach. Zamawianie jedzenia na wynos często kończyło się nadwagą, złym samopoczuciem, ciężkością na żołądku.

Rozwiązaniem jest dieta pudełkowa, którą możemy zamówić w firmie cateringowej. Jeżeli nie wiemy, jaką konkretnie firmę wybrać lub wahamy się pomiędzy dwoma czy trzema propozycjami, warto skorzystać z serwisu dietly.pl będącego porównywarką cateringów. Dzięki tej stronie internetowej zapoznamy się z opiniami innych użytkowników i wybierzemy najlepszy catering dla nas.

Każda firma cateringowa posiada kilka diet w swojej ofercie. Różnią się one kalorycznością, składnikami oraz ceną. Większość z tych diet układana jest pod czujnym okiem dietetyka, który dba o właściwe zbilansowanie posiłków. Dzięki niemu nie musimy liczyć kalorii i martwić się o nadmiar kilogramów.

Rzeczywista cena diety pudełkowej

Cena cateringu dietetycznego zależy od wielu jego składowych. Jeśli zamówimy dietę pudełkową na miesiąc, zapłacimy mniej za dzienne wyżywienie, niż gdybyśmy tę samą dietę zamawiali na tydzień. Rodzaj wybranej diety jest niezwykle ważny podczas ustalania ceny. Typowe jadłospisy są tańsze, niż specjalne diety dla cukrzyków, alergików. Najdroższa zaś jest dieta planowana indywidualnie z dietetykiem. Kaloryczność podczas wybierania diety również jest ważna. Im większa suma kalorii dziennych, tym więcej zapłacimy za catering.

cena diety pudełkowej

Średni koszt jednodniowego cateringu dietetycznego z dobrej firmy wynosi między 60 a 90 zł. Za miesiąc średniej jakości diety pudełkowej bez weekendów zapłacimy od 800 do 1200 zł za osobę. Jest to duża kwota, która zniechęca wiele osób, jednak trzeba zauważyć ile dzięki takiej diecie czasu i energii oszczędzamy oraz jak wiele zyskujemy.

Czy dieta pudełkowa z dostawą do domu jest dla wszystkich?

Firmy cateringowe polecają swoje usługi głównie osobom, które chcą przede wszystkim dobrze się odżywiać przy jednoczesnej oszczędności cennego czasu. Statystyki pokazują, że catering dietetyczny najpopularniejszy jest wśród pracowników dużych biur czy korporacji, którzy w pracy spędzają lwią część tygodnia. Jest to także fantastyczna opcja dla sportowców, którzy dużo czasu spędzają na treningach i nie są zwolennikami gotowania.

Dieta pudełkowa nie sprawdzi się u osób, które kochają gotować dla siebie lub dla swojej rodziny. Takie rozwiązanie nie przypadnie do gustu również tym, którzy często łapią się na zachciankach żywieniowych i odbiegają od przyjętej diety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here