Co zrobić, gdy chce się walczyć z łysieniem i wypadaniem włosów

Zadbane włosy to jeden z najważniejszych elementów wizerunku współczesnego człowieka. Niestety coraz więcej osób, między innymi ze względu na stres i bardzo szybkie tempo życia, cierpi na nadmierne wypadanie włosów. Ten problem głównie dotyczy mężczyzn, ale nie tylko. Łysienie to zawsze ogromny stres sam w sobie. Pojawiające się na skórze głowy placki na nikogo nie wpływają pozytywnie i często przyczyniają się do obniżenia poczucia własnej wartości, do wycofywania się z wielu różnych aktywności życiowych. Przeszczep włosów fue Warszawa to jeden z nowoczesnych sposobów pozwalających poradzić sobie z łysieniem.

Warszawa przeszczep włosów

Nowoczesna klinika przeszczepu włosów Warszawa to bez wątpienia adres, pod który muszą udać się osoby mające problem z łysieniem. To właśnie tam mogą one liczyć na fachowe wsparcie i konsultację przeprowadzoną przez lekarza trychologa. Trycholog to specjalista od włosów. Lekarz podczas wywiadu zbada, co jest przyczyną wypadania i ustali, czy w przypadku konkretnego pacjenta rzeczywiście zasadne jest przeprowadzenie przeszczepu. Przeszczep włosów fue warszawa to bowiem zabieg dosyć kosztowny oraz inwazyjny, dlatego nie może być traktowany jak zwykła zachcianka.

Klinika przeszczepu włosów Warszawa

Warszawa przeszczep włosów metodą fue to nowoczesna odpowiedź na problemy pacjentów łysiejących. Co dzieje się podczas zabiegu? Przy użyciu specjalnego robota medycznego są pobierane mieszki włosowe z określonego fragmentu skóry pacjenta, następnie są one wszczepiane na inny fragment skóry, tam gdzie włosy wcześniej wypadły. Podczas jednego zabiegu można pobrać nawet ponad 1000 mieszków włosowych. Dzięki użyciu nowoczesnego robota medycznego wszystko przebiega dużo szybciej i sprawniej, dzięki czemu pacjent odczuwa mniejszy dyskomfort i po prostu szybciej dochodzi do siebie po zabiegu.

Przeszczep włosów fue efekty

Na efekt trzeba będzie jednak poczekać kilka tygodni. opuchlizna musi zniknąć oraz skóra głowy musi wrócić do dobrego stanu czyli zwyczajnie zagoić się. Potem zaczną pojawiać się tak zwane baby hair czyli bardzo delikatne włoski, które wyglądają dosłownie jak puszek. Jest to najlepszy dowód na to, że zabieg zakończył się pomyślnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here