kontroler jakości

Portale branżowe prowadzą badania dotyczące wysokości zarobków Polaków na różnych stanowiskach. Do takich badań zaliczają się popularne zawody, jak i te mniej znane. Dzisiaj jednak skupimy się na wysokości zarobków kontrolera jakości. Sprawdźmy, co na ten temat wysokości zarobków osób na takim stanowisku ustaliły portale branżowe. Sprawdźmy to!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/ile-zarabia-kontroler-jakosci-sprawdz-zarobki-kontrolera-jakosci/

Od czego uzależnione są zarobki kontrolera jakości?

Zarobki takiej osoby zależą przede wszystkim od miejsca, w którym dana osoba jest zatrudniona oraz Na jakim stanowisku się ona znajduje. Oczywiste jest to, że jako początkujący nie będziemy zarabiać tak dużo jak, jak nasi wyścigi stażem koledzy. Jeżeli będziemy wykazywać się ogromnym zaangażowaniem i będziemy odnosić sukcesy, możliwe że dostaniemy awans na stanowisko kierownicze. Tam wówczas będziemy zarabiać więcej. To wiąże się jednak z odpowiedzialnością. Istotne jest też, czy pracujemy dla danej firmy jako kontroler, której jakość kontrolujemy, czy jesteśmy zatrudnieni jako wewnętrzny czy administracyjny kontroler. Zarobki mogą różnić się też w zależności od miejsce zamieszkania, wielkości miasta oraz regionu kraju. Znacznie większe wynagrodzenia będą czekały osoby, pracujące w dużych miastach.

Zarobki na różnych stanowiskach kontrolera jakości

  • Szeregowy liniowy pracownik kontroli – jakości będzie zazwyczaj osobą początkująca, robić przeważnie od 2535 zł do 3795 zł.
  • Asystent do spraw jakości – jest osobom pełniącym funkcje administracyjne i wspierające. Osoba na takim stanowisku jest w stanie zarobić od 3406 zł do 3950 zł.
  • Brygadzista kontroli jakości -jest osobą z większym stażem i doświadczeniem. Zarobki takiej osoby będą wynosiły od 3065 zł do 4409 zł.
  • Specjalista do spraw kontroli – pracując na takim stanowisku uwagę będziemy poświęcać przede wszystkim kontroli procesu produkcyjnego. Zarobimy tam od 3081 zł do 4943 zł.
  • Mistrz kontroli jakości produkcji – jest to przewodniczący zespołu spraw jakości produkcji. Pracując na takim stanowisku jesteśmy w stanie zarobić od około 4234 zł do 6244 zł.

Wszystkie podane wyżej kwoty są to wypłaty brutto w rozliczeniu miesięcznym.

Zobacz też: http://odzyskajdzien.pl/gdzie-mozesz-szukac-pracy-jako-kontroler-jakosci/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here