Endermologia i jej efekty

Endermologia to dość trudne pojęcie. Jednak, kiedy napisze się, że związane jest z nim usuwanie cellulitu, to nagle zapali się zielona lampka. Zatem jak profesjonalnie zdefiniować to słowo? Kosmetolog powie, że jest to mechaniczny masaż podciśnieniowy, który dobrze oddziałuje na tkankę łączną (uaktywnia metabolizm, usuwa toksyny i tłuszcz), a następnie stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Zabieg ten, dotleniający skórę i przyspieszający krążenie, stosuje się do pielęgnacji całego ciała oraz twarzy. Jedynie piersi nie mogą być poddane endermologii.

Jakie ten masaż daje efekty?

Wspaniałe, można by napisać. Wystarczy odpowiednio zaplanowana liczba serii tego zabiegu, a skutki będą widoczne gołym okiem. Wspomniane już było usuwanie cellulitu (fałdów i rozstępów tłuszczowych), ale to nie wszystko. W przypadku omawianej tutaj metody, jaką jest endermologia efekty są jeszcze inne, powodujące zadowolenie na twarzy kobiety. Jakie? Odchudzanie, wygładzanie zmarszczek, modelowanie sylwetki oraz znaczna poprawa konturu twarzy, czyli ogólnie odmładzanie! Jeśli dodatkowo masaż ten sprawi, że pacjentka będzie odprężona (w organizmie wydzielają się endorfiny), a np. jej uszkodzone wiązadła czy ścięgna naprawione, to jak najbardziej warto z niego skorzystać! Niestety, osoby z przepukliną brzuszną, bolesnymi żylakami, zapaleniem żył lub chorujący na nowotwór nie są tutaj brane pod uwagę. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest również ciąża oraz karmienie piersią.

Endormologia w Katowicach

Jeżeli już ktoś zdecyduje się na taką przyjemność, to musi wiedzieć, że nie jest ona tania. Co prawda pojedynczy zabieg kosztuje średnio 150 zł, ale on nie wystarczy. Seria składa się bowiem z 10, na nawet 20 takich masaży. Pomnóżmy więc sobie cenę przez ilość, to wyjdzie nam poważna sumka. Ale tylko wtedy, wchodząc tyle razy do gabinetu, da nam endermologia efekty takie, jakie chcemy. Na szczęście jest ona całkiem bezinwazyjna i bezbolesna, dostępna w wielu klinikach w kraju. Szczególne powody do uśmiechu, mają panie mieszkające na południu Polski. Jest tam pewne duże miasto, w którym metoda endermologii zostanie przeprowadzana w kilku miejscach przez doświadczonych specjalistów. Znajdziemy je, wpisując hasło endermologia Katowice. W Saywowclinic kobieta zredukuje cellulit w trakcie 15 wizyt trwających po 40 minut. W Euroklinice i Centrum DER-MED także zaproponują taki sposób na ujędrnianie skóry. Z kolei w Evolution i Klinice Zakrzewscy zaoferują nową, innowacyjną odsłonę zabiegów – LPG Alliance do naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Jeżeli chodzi o cennik, to jest on oczywiście zależny od tego, czy zabieg dotyczy brzucha, nóg, pośladków, brzucha czy ramion. Nawet kobiety z innych pobliskich miast, myśląc o wyborze masażu podciśnieniowym o nazwie endermologia Katowice muszą odwiedzić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here