Blog LadyChwila powstał w 2011 roku i początkowo obejmował głównie tematykę kosmetyczną, ale z czasem w dość naturalny sposób, jego profil został zmieniony na bardziej lifestyle’owy. Aktualnie poruszam tematykę związaną z jedzeniem (przepisy, foodbooki), kosmetykami (recenzje, nowości, ulubione produkty), jak i ogólnie pojętym stylem życia. Nie ograniczam się i staram się pisać na tematy ciekawe dla mnie, jak i moich czytelników.

W 2015 roku uruchomiony został kanał w serwisie Youtube, który skupia ponad 4400 obserwujących osób, a filmy mają już w sumie 210 000 wyświetleń.

Równolegle jestem aktywna na Facebooku, Instagramie i Snapchacie, gdzie regularnie pojawiają się nowe treści. Działam z pasją, bo po prostu lubię to, co robię. Na co dzień zajmuję się marketingiem, więc swoje działania w sferze internetowej opieram na wiedzy i doświadczeniu.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą – proszę o kontakt mailowy na adres: ladychwila@gmail.com lub za pomocą poniższego formularza. Razem z pewnością obmyślimy dogodną dla obu stron formę współpracy. Jestem otwarta na propozycje!


Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości *

* wymagane