Dziś mam dla Was troszkę informacji na temat odżywki do rzęs, którą aktualnie testuję – FEG Eyelash Enhancer. Jest to innowacyjna odżywka, wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost.
 FEG Eyelash Enhancer, odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost

Profesjonalna odżywka FEG odznacza się wyjątkową skutecznością. Zyskała ona ogromną popularność w USA, Australii, Kanadzie, Europie Zachodniej, Japonii i Chinach. Od niedawna dostępna jest także w Polsce. Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po dwóch tygodniach systematycznego stosowania preparatu. Badania wskazały, że rzęsy w tym czasie mogą stać się dłuższe aż o 2 mm. Głównym składnikiem odżywki FEG jest Bimato­prostTa substancja jest stosowana w okulistyce w leczeniu zaćmy. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nadmierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku.  Odżywka FEG zawiera ponadto Retinyl Palmitate, czyli czystą witaminę A. Witamina A reguluje tworzenie się  keratyny w skórze, włosach i paznokciach.

Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę. Serum jest oparte na naturalnych składnikach i  całkowicie bezpieczne – nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki.

 FEG Eyelash Enhancer
– serum do rzęs oparte na naturalnych składnikach,
– skuteczne odżywia i wzmacnia rzęsy,
– stylumluje wzrost nowych rzęs,
– efekty widoczne już po 2 tygodniach stosowania.

Sugerowana cena:
FEG, 3ml – 280 zł
Dostępny w gabinetach dermatologii estetycznej, wybranych salonach kosmetycznych oraz w sklepie internetowym rdpharma-sklep.pl


I na koniec jeszcze moje smutne rzęski. Mam nadzieję, że odżywka faktycznie pomoże im we wzroście i zagęści je.

FEG Eyelash Enhancer, odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost

Już niedługo pierwsza relacja z użytkowania odżywki!

Przenosimy się w czasie i tutaj możecie zobaczyć efekty po dwóch miesiącach stosowania odżywki FEG Eyelash Enhancer. Zapraszam, bo warto!