Uwielbiam naturalne kosmetyki. Potrzebowałam czasu, żeby do tego dojrzeć i zrozumieć, jak duże znaczenie ma to, co codziennie aplikujemy na skórę. Teraz wiem, że delikatne kosmetyki, z naturalnymi składnikami wysokiej jakości, są idealne dla mojej skóry. Resibo serum naturalnie wygładzające sprawia, że moja twarz wygląda promiennie każdego dnia! Kocham to uczucie, kiedy rano budzę się ze zdrowo wyglądającą buzią, a skóra jest wyraźnie odżywiona, mocno nawilżona, rozświetlona oraz wygładzona. Serum Resibo sprawia, że właśnie tak się czuję!

Resibo Serum naturalnie wygładzające recenzja

Resibo jest marką, z którą polubiłam się od pierwszego użycia. Pisałam już o olejku do demakijażu, który całkowicie odmienił moje podejście do oczyszczania skóry. Serum naturalnie wygładzające jest kolejnym kosmetykiem, który mnie zachwycił.

Używam serum codziennie od prawie dwóch miesięcy. Stało się ono moim obowiązkowym punktem w wieczornej pielęgnacji skóry. Nakładam 3-4 krople serum na twarz, wykonując przy tym delikatny masaż, a następnie wklepuję je w skórę. Później przechodzę do aplikacji kremu, chociaż czasami używam tylko serum i jestem równie zadowolona z efektów, jakie daje ono stosowane samodzielnie. Używanie serum stało się dla mnie swego rodzaju wieczornym rytuałem – zapach kosmetyków Resibo niezwykle relaksuje i odpręża.

Resibo Serum naturalnie wygładzające recenzja

Rezultaty zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu serum! I przyznam szczerze, że dopóki nie poczułam tego na własnej skórze, ciężko było mi uwierzyć, że kosmetyk może przynieść efekty tak szybko. A jednak! Po pierwszym użyciu zauważyłam niezwykłe nawilżenie skóry, stała się ona mięciutka i rozpromieniona. Z każdym kolejnym użyciem widziałam, że jest ona coraz bardziej napięta, gładka i jędrna. Naturalny efekt botoksu? Zdecydowanie tak!

Zauważyłam również, że serum pomaga w walce z niedoskonałościami, pozostałościami po nich oraz przebarwieniami. Jest to problem, z którym zmagałam się od dawna. O ile na mojej skórze od jakiegoś czasu pojawiało się mniej niedoskonałości, to nadal widoczne były wszelkie ślady po nich, drobne blizny i przebarwienia. Nie do końca wiedziałam, jak z tym walczyć, ponieważ kosmetyki, których do tej pory używałam, świetnie działały na moją skórę, ale z tym jednym aspektem nie do końca sobie radziły. Na ratunek mojej skórze przyszło serum Resibo, które naprawdę szybko poprawiło jej stan. Wszelkie przebarwienia zostały rozjaśnione i zmniejszyła się ilość niedoskonałości. Odniosłam wrażenie, że serum zapobiega nawet ich pojawianiu się! Zdecydowanie widać, że cudowne Resibo serum ma działanie mocno regenerujące i kojące skórę.

Resibo Serum naturalnie wygładzające recenzja

Resibo Serum naturalnie wygładzające recenzja

Dużym plusem serum Resibo jest również to, że jest ono niezwykle delikatne. Nie zatyka porów, nie przetłuszcza skóry. Zaobserwowałam nawet, że przy regularnym stosowaniu, moja skóra jest coraz mniej tłusta. Wygląda po prostu zdrowo i świeżo!

Staram się wybierać kosmetyki, które w jakiś sposób przeciwdziałają starzeniu się skóry (tak, to już ten wiek), dlatego cudowny produkt, jakim jest Resibo serum naturalnie wygładzające, było idealnym wyborem. Zresztą, to kosmetyk, który sprawdzi się w codziennej pielęgnacji każdej skóry (nie tylko tej wymagającej odmłodzenia)! Produkt niezwykle uniwersalny, wydajny, o niesamowitym działaniu. Dzięki mocnemu skoncentrowaniu składników pozwala szybko osiągnąć skórę, o jakiej marzymy!

Próbowałyście już serum Resibo? Jestem ciekawa Waszych opinii!