Przyznaję się bez bicia – jestem szminkoholiczką. Pomadki stanowią największą część moich zbiorów kosmetycznych. Uwielbiam testować nowości – poczynając od kolorów, po różne wykończenia. Moim ulubionym wykończeniem są maty. Dlatego, gdy dowiedziałam się o nowej serii szminek Golden Rose Velvet Matte Lipstick – wiedziałam, że wzbogacą one moją kolekcję. I w ten sposób (oczywiście stopniowo!) stałam się posiadaczką sześciu nowych pomadek.
Szminki są po prostu cudowne! Mają świetną pigmentację, dobrze kryją. Mimo że mają matowe wykończenie, nie wysuszają ust. Ich konsystencja jest kremowa, dzięki czemu dobrze się je rozprowadza na ustach. Pomadki długo się utrzymują, nie rozmazują się, a do tego znikają z ust równomiernie. Łatwo się nimi maluje, nie potrzeba konturówki. Efekt jaki dają to satynowe, delikatnie matowe usta – nie jest to jednak tępy mat. Podsumowując, są to szminki idealne!


Pora na swatche tych cudeniek.Golden Rose, Velvet Matte Lipstick nr 07


SAM_0377

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick nr 10Golden Rose, Velvet Matte Lipstick nr 12Golden Rose Velvet Matte Lipstick nr 13Golden Rose Velvet Matte Lipstick nr 17Golden Rose Velvet Matte Lipstick nr 18

Golden Rose Velvet Matte Lipstick nr 18 swatche, recenzja, matowa pomadka do ust


Jak dla mnie to doskonała jakość za bardzo niską cenę, bo pomadki kosztują tylko 11,90 zł za sztukę. Mam nadzieję, że ten post będzie pomocny i pomoże Wam w wyborze odpowiedniego koloru. Szminki możecie kupić w sklepie internetowym Golden Rose lub na stoiskach firmowych.

Nie pytam czy znacie, bo pewnie większość z Was posiada jakąś w swojej kolekcji, ale czy lubicie Golden Rose Velvet Matte Lipstick i jakie odcienie polecacie?