Upłynęły dwa miesiące mojej kuracji odżywką wzmacniającą rzęsy i stymulującą ich wzrost FEG Eyelash Enhancer, o której więcej informacji możecie znaleźć w poprzedniej notce na jej temat. W ten chwili jestem w połowie kuracji, cała potrwa 4 miesiące, bo na tyle też mają wystarczyć 3 ml produktu. Najpierw pokażę Wam efekty, a później dodam troszkę odnośnie samego użytkowania odżywki.

60 FEG, Eyelash Enhancer | Efekty po dwóch miesiącach kuracji odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost

Zdjęcia niestety są robione w nieco innym świetle, ale myślę, że efekty są wciąż widoczne. Ja zauważyłam przede wszystkim wydłużenie rzęs. Nie mierzyłam ich co do milimetra, ale różnica jest wyraźnie widoczna. Do tego stały się one grubsze, gęstsze i bardziej wytrzymałe. Czasami zdarzy się, że jakaś pojedyncza rzęsa mi wypadnie, ale naprawdę bardzo rzadko.

FEG, Eyelash Enhancer | Efekty po dwóch miesiącach kuracji odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost

FEG, Eyelash Enhancer | Efekty po dwóch miesiącach kuracji odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost

Sama aplikacja odżywki FEG jest bardzo prosta. Nakładamy ją codziennie na górną linię rzęs. Ma ona wodnistą konsystencję, ale szybko się wchłania. Cieniutki pędzelek pozwala na dokładną aplikację. Ja stosuję ją codziennie wieczorem, po demakijażu. Trzeba pamiętać o systematyczności, ale dla mnie po pewnym czasie nakładanie jej codziennie stało się nawykiem. Pierwsze efekty zaczęłam zauważać po około miesiącu stosowania odżywki, ale ciężko było mi je jeszcze wtedy uchwycić na zdjęciach. Nie mogę się doczekać wyników po kolejnych dwóch miesiącach!

Odżywka FEG jest dostępna w gabinetach dermatologii estetycznej, wybranych salonach kosmetycznych oraz w sklepie internetowym rdpharma-sklep.pl.

Co sądzicie o efektach? Cena odżywki FEG jest dość wysoka, bo wynosi aż 280 zł (podobna cena do zabiegu przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym). Warto czy nie?