Uwielbiam kolorowe usta! Każdy kto mnie zna, z pewnością to potwierdzi. Rzadko można mnie spotkać bez pomalowanych ust, dlatego chciałabym zaprezentować Wam kolory szminek, po które sięgam najczęściej. Używam ich wymiennie w zależności od tego, na jaki odcień mam ochotę. Poznajcie moje ulubione kolory szminek – przepiękną czerwień i dwa (tak inne) odcienie różu!

Kolory szminek, odcienie pomadek, które musisz mieć. Blog lifestylowy.

Pomadki Golden Rose Velvet Matte już dawno skradły moje serce. Z biegiem czasu moja kolekcja się powiększała, ale dopiero ostatnio zauważyłam, że są trzy kolory szminek, których używam cały czas! Ich ogromnym plusem jest to, że są to bardzo uniwersalne odcienie, które będą pasować praktycznie do każdego typu urody.

Kolory szminek, odcienie pomadek, które musisz mieć. Blog lifestylowy. Golden Rose Velvet Matte Lipstick.

Kolor nr 02 to chłodny i nieco brudny róż. Nadaje ustom ładny kolor, który nadal wygląda bardzo naturalnie. Dodatkowo jest to odcień, który schodzi z ust najbardziej równomiernie, nadal pozostawiając na nich odrobinkę koloru. To odcień, którego używam zdecydowanie najczęściej, bo własnie w jego przypadku, nie muszę się martwić o poprawki – nawet po jedzeniu czy piciu.

Kolory szminek, odcienie pomadek, które musisz mieć. Blog lifestylowy. Golden Rose Velvet Matte Lipstick

Odcień nr 07 ma w sobie ciepłe tony. To idealny baby pink, pudrowy róż w odcieniu nude. Tego koloru namiętnie używałam w zeszłym roku, teraz przerzuciłam się na nr 02, który jest nieco ciemniejszy i mocniej podkreśla usta. Po Velvet Matte Lipstick w odcieniu 07 sięgam, gdy zależy mi na bardzo naturalnie i promiennie wyglądającym makijażu. A także wtedy, gdy nie mam ochoty na mocne poskreślanie ust, a jednak chcę coś na nie nałożyć.

Prawdziwą perełką jest kolor nr 17. To moja idealna czerwień, która świetnie sprawdza się również w codziennym makijażu. Zdecydowanie nie jestem osobą, która zostawia mocne kolory na usta tylko na wieczór i wyjątkowe wyjścia. Sądzę, że czerwień może stać się także elementem dziennego make-upu, trzeba tylko pamiętać o odpowiednim doborze makijażu oczu, który nie może być zbyt ciemny i ciężki. Z lekko podkreśloną brązowym cieniem górną powieką czy delikatną czarną kreską, czerwone usta komponują się świetnie!

Kolory szminek, odcienie pomadek, które musisz mieć. Blog lifestylowy. Golden Rose Velvet Matte Lipstick.

Chętnie poznam Wasze ulubione kolory szminek, bez których nie wyobrażacie sobie codziennego makijażu!