salony z perukami

Przebyta chemioterapia, zaburzenia hormonalne, choroby autoimmunologiczne, poparzenia, długotrwały stres lub traumatyczne przeżycie… Przyczyn nadmiernego wypadania włosów jest wiele. Utrata włosów, niezależnie od płci i wieku, jest bolesnym doświadczeniem odbijającym się na całym życiu. Wyraźne przerzedzenie fryzury, miejscowe ogniska chorobowe lub całkowite wyłysienie nie są jedynie problemem natury kosmetycznej. Depresja, unikanie kontaktu z innymi ludźmi i brak akceptacji swojego odbicia w lustrze to tylko część przykrych następstw schorzenia. Z myślą o osobach pragnących odzyskać kontrolę nad własnym życiem powstały wysokiej klasy salony perukarskie Rokoko oferujące produkty skutecznie maskujące wszelkie mankamenty urody.

Co możemy Ci zaoferować?

Podstawę asortymentu wysokiej klasy salonów perukarskich stanowią peruki tkane z naturalnych włosów słowiańskich, chińskich, indyjskich lub europejskich. Peruki produkowane z włosów pochodzących od ludzi są delikatne, lśniące i, co najważniejsze, zaskakująco wytrzymałe. Ich struktura i wygląd niczym nie różnią się od pasemek wyrastających z głowy. Możesz dowolnie je stylizować – czesać, modelować, prostować i kręcić. Naturalny efekt potęgują nowoczesne bazy zlewające się ze skórą głowy oraz innowacyjne sposoby tkania (na przykład lace front).

Tańszą, a zarazem równie atrakcyjną alternatywą dla peruk naturalnych są modele z produkowanego fabrycznie materiału. Peruki syntetyczne dostępne są w formie gotowych fryzur. Ich kręcenie, modelowanie i prostowanie jest niewskazane. Tego typu produkty cieszą się dużą popularnością wśród osób, dla których peruka jest przede wszystkim niebanalnym dodatkiem do niecodziennych stylizacji.

Modne boby, hollywoodzkie fale, długie i proste pasma, a może – wręcz przeciwnie – burza drobnych loków? Wybór dostępnych wariantów jest zaskakująco szeroki! Nowe włosy mogą wiernie naśladować utracone pasma albo całkowicie odmienić Twój wizerunek, do którego przyzwyczaiłeś siebie i innych. Asortyment sklepu z perukami jest nieustannie poszerzany o nowe modele zgodne z najświeższymi trendami.

Peruki skrojone na Twoją miarę

Wizyta w salonie perukarskim Rokoko przypomina nieco odwiedziny u fryzjera. Doświadczony sprzedawca, jak najlepszy stylista fryzur, dobierze cięcie, kolor, gęstość i strukturę włosów do naturalnej urody. Wśród produktów dostępnych w salonach nie brakuje dodatków (tresek, dopinek, chust i turbanów) oraz wysokiej jakości kosmetyków ułatwiających utrzymanie peruk w nienagannym stanie. Wszystko to sprawia, że sieć salonów perukarskich Rokoko jest najlepszym adresem jeśli chodzi o skuteczną walkę z łysieniem, niezależnie od tego, co jest jego przyczyną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here