Modne fryzury dla panów

Każdy mężczyzna, niezależnie od wieku, chce dobrze wyglądać. W tym nie różnią się mężczyźni zbytnio od kobiet. Odpowiedni wizerunek to w czasach w których nam przyszło żyć, bardzo ważna kwestia. Ze wszystkich stron atakują nas zdjęcia modeli, aktorów, celebrytów, którzy zawsze dobrze wyglądają i mają odpowiedni wizerunek. Dlatego też i zwykli mężczyźni, chcą wyglądać męsko i elegancko, odpowiednio do każdej okazji.
Bardzo ważna jest przy tym fryzura, którą noszą na głowie. Mogło by się wydawać, że nie mają oni tak wielkiego pola do popisu jak kobiety, jeśli chodzi o rodzaj fryzury, nic jednak bardziej mylnego. Nowoczesne fryzjerstwo, zapewnia ogromny wybór męskich fryzur, dopasowanych do kształtu twarzy, karnacji i stylu bycia. Wystarczy się udać do profesjonalnego fryzjera męskiego, który ma doświadczenie, wiedzę i nieustannie się szkoli, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów.
Modne fryzury męskie
Mężczyźni dzielą się na tych co chcą nosić włosy długie i na tych co chcą nosić włosy krótkie. Przy długich włosach nie ma wielkiego pola do popisu, grunt to zadbać o to by włosy były dobrze odżywione, podciąć je tak by można je było spiąć w kucyk. Niektórzy mężczyźni decydują się na częściowe zostawienie włosów długich, wtedy boki są mocno wygolone a na górze zostaje pasmo włosów, które można spinać w kucyk czy w warkocz. To bardzo awangardowa fryzura, która jednak jest nowoczesna i u wielu osób budzi zachwyt.
Jeśli zaś chodzi o krótkie fryzury męskie, to tutaj wybór jest bardzo duży. Jedną z najpopularniejszych tego typu fryzur męskich, w której pasuje każdemu mężczyźnie, są włosy przycięte maszynką do włosów na określoną długość na całej głowie jednakowo. Taka fryzura jest bardzo schludna i porządna, nie trzeba poświęcać czasu na jej układanie i modelowanie, a jej pielęgnacja jest szybka i prosta. Niektórzy mężczyźni decydują się na bardzo krótkie cięcie, przy samej głowie, inni zaś wolą mieć nieco więcej włosów na głowie. Całkiem inną propozycją dla mężczyzn, którzy chcą mieć krótkie włosy, jest taka fryzura, gdzie jeden bok jest mocno wygolony, a na drugiej części głowy włosy są dłuższe i można je swobodnie modelować. To bardzo nowoczesna i stylowa fryzura, która podoba się mężczyznom w każdym wieku. Włosy można zaczesać na czoło, na bok albo do tyłu, można je wystylizować lakierem do włosów czy pianką lub lakierem do włosów. Włosy można zaczesać na irokeza, w zależności od ich długości na czubku głowy, albo zostawić je swobodnie opadające. Jedną z wariacji takiej fryzury, jest na wygolonej części głowy, wystrzyżenie wzorków. To bardzo efektowne, ale najczęściej decydują się na to młodzi mężczyźni, którzy lubią zwracać na siebie uwagę. Jeszcze innym dodatkiem, jest stworzenie tzw kreski, pomiędzy bardziej wygoloną częścią głowy a tej gdzie zostawia się dużo włosów. Kreska ta musi być mocno zaznaczona, by było ją z daleka widać.
Mężczyzna może się też zdecydować na klasyczną wersję irokeza, gdzie wszystkie boki są wygolone praktyczne do zera, a na czubku głowy pozostawia się włosy, które modeluje się wysoko do góry. Bardzo często mężczyźni którzy się na takiego irokeza zdecydują, decydują się również na pofarbowanie tych włosów, by był on jeszcze bardziej efektowniejszy.
Inną fryzurą na krótkie włosy, jest wygolenie głowy na około ale tylko w dolnych partiach. Na górze zostają włosy przystrzyżone na tak zwany garnek. Przy takiej fryzurze często tworzy się także grzywkę, która lekko opada na oczy.
Obecnie bardzo modnym dodatkiem, do męskiej stylizacji, jest zarost. Oczywiście musi on być odpowiednio wystylizowany, mieć odpowiednią grubość i długość. Aby ładnie wystylizować zarost, który będzie idealnie współgrał z fryzurą, trzeba się udać do barbera. czyli stylisty od zarostu. To osoba bardzo kompetentna, która zatroszczy się o zarost swojego klienta. Długie brody są teraz bardzo modne i mnóstwo mężczyzn się na nie decyduje. Idealnie pasuje ona do krótko przyciętych włosów i dowolnej krótkiej fryzury. Nic więc dziwnego, że tyle osób się na taką stylizację decyduje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here