Uwielbiam klasyczne outfity. Staram się nie gromadzić zbyt dużej ilości ubrań, a jeśli kupuję coś nowego, to zazwyczaj w stonowanych, neutralnych kolorach. Dzięki temu jest mi dużo łatwiej komponować ze sobą różne elementy i spędzam mniej czasu przed szafą, zastanawiając się co ubrać, bo w zasadzie praktycznie wszystko do siebie pasuje. Nie jestem minimalistką, ale w pewnym stopniu stawiam na minimalizm w swojej szafie, bo przekonałam się, że jest to bardzo wygodne. Koszulka Warszawska LALA nie do końca wpisuje się w te zasady, ale zdecydowałam się zrobić mały wyjątek. Czym byłoby życie bez odrobiny szaleństwa?

Warszawska Lala, PLNY LALA, outfit

Warszawska Lala, PLNY LALA, outfit

Rzadko noszę t-shirty, zdecydowanie wolę koszule i topy w nieco bardziej eleganckim stylu, ale czasami koszulka z ciekawym nadrukiem może wnieść trochę świeżości do naszych stylizacji! T-shirt Warszawska LALA połączyłam z klasycznymi dżinsami w niebieskim odcieniu i cielistymi szpilkami. Do tego ulubiona torebka z Parfois w klasycznym szarym kolorze. Jeśli nie znacie torebek Parfois, mogę je z całego serca polecić, bo są świetnej jakości, a do tego mają w swojej ofercie bardzo uniwersalne i ponadczasowe modele.

LadyChwila, Warszawska Lala, PLNY LALA, outfit

Od ponad roku zaczęłam zwracać większą uwagę na materiały z jakich wykonane są ubrania, które kupuję. Doszłam do wniosku, że wolę mieć jeden porządny t-shirt niż kilka tanich, które nie są zbyt dobre jakościowo. Przez to zakupy są zazwyczaj większą inwestycją finansową, ale wybieram ubrania, które noszę zdecydowanie dłużej. Uważam to za zdrowe podejście, bo dzięki temu, przed zakupem danej rzeczy, zastanawiam się czy kolor i krój jest uniwersalny oraz czy będzie pasował do innych ubrań, które posiadam w swojej szafie. Jasne, nadal zdarzają mi się spontaniczne zakupy, jednak zdecydowanie rzadziej niż wcześniej. To uważam za plus, bo często dość szybko wracałam z takimi rzeczami do sklepu, aby je zwrócić!

Warszawska Lala, PLNY LALA, outfit

Warszawska Lala, PLNY LALA, outfit

Warszawska Lala, PLNY LALA, outfit

t-shirt – PLNY LALA
spodnie – Pull&Bear
buty – Sinsay
torebka – Parfois
naszyjnik – SOTHO

Jestem bardzo ciekawa, jakie jest Wasze podejście do kupowania nowych ubrań! Stawiacie na jakość czy na ilość?